Kupte brýle na internetu a ušetřete

Nákup brýlí v optice je většinou několikatisícovou investicí a našetřit si takovou částku ze starobního důchodu nebývá lehké. Výhodnější však není ani koupě levnějších čtecích brýlí v supermarketech – snadno si jejich dlouhodobým používáním můžete přivodit různé zdravotní problémy a únavu. Kde tedy nakoupit kvalitní a přesto levné brýle? Tip vám dáme v tomto článku.

Nejlevnější brýle se nevyplatí

U nákupu dioptrických brýlí byste měli brát v potaz jak cenu, tak kvalitu. Brýle, které koupíte na trhu či v supermarketech nemohou splnit individuální požadavky vašich očí – například co se týká centrace nebo odlišných dioptrií na každém oku. Řada lidí má specifičtější zrakové poruchy, a potřebují různé dioptrie na každé oko – takové brýle ale v supermarketu nekoupíte a nenajdete zde ani brýle s cylindrickými skly. Velkou nevýhodou je i kvalita brýlových skel. Nemívají antireflexní úpravu, snadno se poškrábou a vy si pak brzy stejně musíte zakoupit další nové. Pokud levné a nevyhovující brýle používáte dlouhodobě, vystavujete se také riziku únavy i bolestí hlavy.

Ušetřete nákupem na internetu

Dioptrické brýle můžete pořídit levněji, aniž byste snižovali své nároky na kvalitu – jednoduchým nákupem na internetu. Internetové obchody mají tu výhodu, že na rozdíl od kamenných prodejen brýlí neplatí pronájmy za prostory, designové vybavení obchodu a mnohačlenný personál. Proto si mohou dovolit nabízet zboží stejné kvality jako běžné optiky, ale za poloviční i nižší cenu.  Dioptrické brýle jsou zhotoveny podle vašich individuálních parametrů a kvalita skel i rámu je většinou velmi dobrá.

 Jak si vybrat e-shop s brýlemi

Brýle si vyberte v ověřeném a zavedeném internetovém obchodě, abyste měli jistotu, že celý nákup i případné vrácení zboží proběhne v pořádku. Například e-shop www.vyhodne-bryle.cz funguje na českém trhu již pátým rokem a nabízí více než 400 modelů obrub od kvalitních českých i zahraničních výrobců. Dioptrické brýle nabízí za ceny, které jsou o polovinu i více levnější, než v kamenných prodejnách. A proto, aby byl nákup vašich brýlí co nejjednodušší, nabízí speciální aplikaci. Tzv. virtuální zrcadlo umožňuje vyzkoušet brýle tak, jako když se sami díváte naživo do zrcadla. Zohledňuje přitom parametry brýlí s rozměry vašeho obličeje.  Jednoduchý návod na stránkách www.vyhodne-bryle.cz vám ukáže, jak nahrát vaši fotografii do aplikace a které údaje vyplnit. Z pohodlí vašeho domova tak můžete jednoduše vyzkoušet stovky typů brýlí stejně reálně, jako byste si je nasadili před zrcadlem. V případě potřeby vám po telefonu poradí vyškolená osoba. E-shop také spolupracuje s očními specialisty. A za čtyři dny můžete mít vaše vybrané brýle doma.

S přibývajícím věkem se zrak většiny z nás zhoršuje a brýle se dřív nebo později stávají pro osoby v důchodu nezbytností. Nákupem brýlí po internetu však máte možnost vyzkoušet větší množství obrub než v kamenné prodejně a přitom se nevzdálit z pohodlí vašeho domova. A hlavně – získáte tak kvalitní brýle za velmi nízkou cenu.

zdroj obrázku: http://compfight.com/search/glasses/1-3-1-1

Komentáře